develop own websiteWYNIKI
POLISH BIOTOPE CONTEST 2019

Znakomity finał konkursu, z dopracowanymi i nietuzinkowymi pracami. Oglądając zbiorniki z eliminacji można było spodziewać się wyrównanej i ciekawej walki o zwycięstwo w pierwszej edycji Polish Biotope Contest, ale myślę iż zbiorniki finałowe wypadły lepiej niż się tego spodziewałem. Wielkie brawa dla uczestników. Zrobiliście świetne show, pokazaliście wielką różnorodność podwodnego świata i utwierdziliście cały akwarystyczny świat w przekonaniu, że akwarystyka biotopowa w Polsce stoi na bardzo wysokim poziomie. Dobrze było Was poznać osobiście! Powodzenia w Waszych kolejnych projektach.

Wielkie podziękowania dla partnerów konkursu, bez których nie byłby on możliwy. Nagrody, które ufundowaliście i pomoc jaką okazaliście pozwoliły na osiągnięcie takiego wyniku finałowego, jaki mamy. Liczę na Waszą pomoc w przyszłych edycjach!

Nie można zapomnieć o zwiedzających podczas targów PET FAIR, którzy zatrzymywali się przy zbiornikach finałowych, komentowali je i typowali swoich zwycięzców. Dziękuję, że przyszliście i tworzyliście tę imprezę z nami!

Wszystkim sympatykom konkursu, którzy przez etap eliminacji i finału byli z nami, żyli konkursem i szeroko go komentowali dziękuję niemniej. To dla Was jest ten konkurs, to Wam ma przybliżać akwarystykę biotopową i zachęcać do pójścia tą drogą. Bez Was konkurs byłby zamknięty na niewielki krąg. Zachęcam do obserwacji kolejnych edycji, a kto wie, może zachęceni wystartujecie również?

Wszyscy akwaryści, którzy startowali w eliminacjach i nie dostali się do finału - liczę na Was w kolejnych edycjach. Pokażcie jak się rozwijacie i jak tegoroczni finaliści nie mogą być pewni swojego miejsca na rodzimej scenie biotopowej. Macie ogromny potencjał. Działajcie!

Kolejny finał POLISH BIOTOPE CONTEST odbędzie się w roku 2021. Eliminacje zaczniemy już w 2020. Kiedy dokładnie? Śledźcie informacje na naszej stronie!

Nie przeciągając - oto finałowe prace:

Tytuł - Torfowe rozlewiska strumienia Seriang wpadającego do rzeki Kapuas, Borneo.
Autor - Adrian Szczepański
Miejsce - 1
Punkty - 50 

Mobirise

Tytuł - Podmyty brzeg w małym strumieniu w basenie Rio Negro, Amazonia, Brazylia.
Autor - Dominik Woroch
Miejsce - 2
Punkty - 49

Mobirise

Tytuł - Sadzawka w okolicach Santa Ana del Yacuma, Boliwia.
Autor - Mateusz Trela
Miejsce - 3
Punkty - 48

Mobirise

Tytuł - Rzeka Cross w dole rajskiego wodospadu Agbokim, południowo-wschodnia Nigeria.
Autor - Paweł Kocik
Miejsce - 4
Punkty - 46

Mobirise

Tytuł - Skaliste siedlisko z Dystryktu Likoma – jezioro Malawi.
Autor - Damian Kucharczyk
Miejsce - 5
Punkty - 43

Mobirise

Tytuł - Himalajska rzeka Manahandra, okolice Shiva Khola, Darjeeling, Bengal Zachodni, Azja.
Autor - Martin Kocik
Miejsce - 6
Punkty - 36

Mobirise

Film ze wszystkimi zbiornikami finałowymi

© Copyright 2019 Kamil Hazy - All Rights Reserved